Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń (0) 517 789 432

 
Ulotki

Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami ulotek. Projektujemy i drukujemy ulotki dla firm z całej Polski i Europy. Zaufały nam wielkie koncerny jak i mniejsze, ale równie świetne firmy.

Notka prawna:
Poniższe projekty graficzne ulotek są własnością poszczególnych firm a ich prezentacja ma na celu pokazanie techniki druku oraz przedstawienie możliwości drukarskich naszej firmy. Projekty są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób bez zgody poszczególnych firm jest złamaniem prawa tych firm.

Euro-Invest

Usługi:
- projekt graficzny ulotki
- druk ulotek z działu "ulotki".

Parametry:
- druk: offsetowy
- wymiar: 210x297 mm
- papier: kreda błysk 170g
- kolor: pełny kolor dwustronnie
- falcowanie na 3

Obecnie pod szyldem Euro-Invest Developer firma buduje i oddaje do użytku kilkaset mieszkań rocznie. Klienci płacą dopiero za gotowe mieszkania. Firma kończy obecnie osiedle blisko 200 mieszkań w czterech pięciopiętrowych budynkach z garażami podziemnymi i nowoczesnymi windami. W sąsiedztwie powstaje osiedle siedmiu niewielkich, dwupiętrowych budynków mieszkalnych o architekturze przywodzącej na myśl podmiejskie wille. W każdym z domów znajduje się 20 mieszkań. Działka, na której powstają inwestycje położona jest na łagodnym wzgórzu, z którego można dostrzec całą panoramę Krakowa, a przy dobrej pogodzie nawet pasmo Tatr.
Auto Ban-It

Usługi:
- projekt graficzny ulotki
- druk ulotek z działu "ulotki".

Parametry:
- druk: offsetowy
- wymiar: 105x148 mm
- papier: kreda błysk 130g
- kolor: pełny kolor dwustronnie

AUTO-BAN-it jest firmą, która powstała w maju 1981 roku, początkowo zajmując się produkcją uszczelek do samochodów osobowych.